Taşımacılık Danışmanlığı
Meridport Platformuna üye Lojistik firmalarımız oluşan tedarik zinciri sayesinde müşterimizin talep ve ihtiyacına en uygun çözümler sunuyoruz.. ihracat ve ithalatlarınızda operasyonel işlemlerinizin verimliliğini arttırmak, maliyetlerinizi en aza indirmek istiyorsanız, Meridport üyelerimiz sayesinde tüm nakliye tekliflerini görebilir ve uygun bulduğunuz teklifi seçebilirsiniz.. Tüm nakliye süreçlerinizin profesyonel ve kurumsal bir yapı kurularak sistemli bir şekilde yapılmasını, etkin, verimli, hızlı ve sonuç odaklı hizmet sunmaktayız.
Gümrük Danışmanlığı
İthalat İhracat yapmak isteyen firmalar, Gümrük Mevzuatı konusunda bilgi sahibi olmadıkları için Gümrükleme işlemleri sırasında , Ek mali yükümlülükler, Gözetim , süpriz vergiler ile karşılaşabilmektedirler.Size vereceğimiz bilgiler, Doğrultusunda yapmayı düşündüğünüz işlemlerinde zarar etmeyecek, daha ithalat siparişini vermeden karşılaşacağınız vergiler ve Gümrük Mevzuatı hakkında bilgi sahibi olarak kar mı , zarar mı edeceğinizi önceden görmüş olacaksınız.
Ayrıca Meridport Platformuna üye Gümrükleme firmalarımız sayesinde müşterimizin talep ve ihtiyacına en uygun çözümler sunuyoruz.. ihracat ve ithalatlarınızda operasyonel işlemlerinizin verimliliğini arttırmak, maliyetlerinizi en aza indirmek için Meridport üyelerimiz sayesinde tüm tekliflerini görebilir ve uygun bulduğunuz teklifi seçebilirsiniz.. Tüm süreçlerinizin profesyonel ve kurumsal bir yapı kurularak sistemli bir şekilde yapılmasını, etkin, verimli, hızlı ve sonuç odaklı hizmet sunmaktayız.

sqAlbanian