Yurt Dışı Firma Finansal Analiz
Yurt dışında bir firmayla iş yapmak, satış yapmak üzeresiniz ama şirket hakkında bilginiz yok veya size bildirilen bilgiler hakkında endişeleriniz var. Anlaşma yapmadan ve ticari faaliyete başlamadan önce şirket hakkında bir istihbarat araştırması yapmak ve ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız sunmakta olduğumuz Firma Araştırması ve Raporlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Yeni bir ticari faaliyete başlayacağınız firmalarla ilgili olarak, bu yeni müşterilerinizin finansal performansının analizi, kapasite durumu, firmanın kurucuları, ortakları, mal varlığı, faaliyet alanları, güvenirliği gibi konularda araştırma yaparak en güncel verilerden oluşan Finansal ve İş Raporları sunmaktayız.
Risk Yönetim hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz diğer bir firma araştırması da; basın taraması ve itibar sorgulaması gibi değerli raporlardır. Çalışmakta olduğunuz veya çalışacağınız firmalarla ilgili önemli ve değerli bilgilerin yer aldığı bu hizmetlerimizle, müşterilerinizi daha iyi tanıma imkanı elde edersiniz.
Şirketin o anki ödeme gücünü gösterir ve kredi limiti ya da ödeme koşullarına ilişkin kararlar verme sürecinde kolaylık sağlar.
Uzun vadeli krediler ya da yatırım kredileri ile ilgili kararlarda şirketin nakit akışı, ileriye dönük fırsatları, piyasa koşulları vb. durumlar hakkında daha karmaşık bir analiz ile hizmet sağlamaktayız.
Yurt Dışı Şahıs Araştırması
Yurtdışında yaşayan ve ulaşamadığınız müşterinizin güncel iletişim bilgilerine ulaşamıyorsanız ya da ticari faaliyette bulunmak istediğiniz bir firmanın yetkilisi ile ilgili olarak ön araştırma yapmak istiyorsanız SkipTracing/ Şahıs Araştırması hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Yabancı uyruklu şahıs araştırmasına yönelik taleplerde, şahsın ikamet ettiği ülkeye göre değişen sürelerde ve ücretlerde ilgili kişiye ait güncel tüm iletişim bilgilerini temin edebilmekteyiz.

tr_TRTurkish