Meridyum Teknoloji

MeridPORT.

Uluslararası Ticaret ve Teknolojik alanındaki uzman ve tecrübeli kadromuzun bir araya gelmesiyle MeridPORT ortaya çıkmıştır.

Web Sitemizi Ziyaret Edin..

MeridSMART.

Profesyonel bir akıllı ev sistemi üreticisi olarak; Alt kategoride birçok marka ve yüzlerce ürün çeşitleri mevcuttur.

Web Sitemizi Ziyaret Edin..

MeridSOFT.

Firmaların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda tamamen özel olarak çalışma sonucunda tüm taleplerin karşılanacağı bir çok yazılım gerçekleştirmekteyiz.

Web Sitesi Hazırlanıyor..

MERİDYUM.

Hayatınıza her alanda değer katıyoruz..

20 yılı aşkın yazılım ve danışmanlık düzeyinde hizmet veren firmamız bu konuları daha profesyonel bir network haline getirmek için 2008 yılında yeni bir firma kuruluşu ve altyapı güncellemesiyle pazara çıkmıştır. Uzman ve profesyonel kadrosuyla ülkemizin iç ve dış ticaretine de yön veren kuruluşlar arasındadır.

Üstün teknolojiler üretme kabiliyeti olan AR-GE merkezi sayesinde Türkiye pazarında lider konuma geçmeyi hedefleyen firma, geliştirdiği teknolojileri birçok Dünya ülkesine ihraç etmeyi planlamakta ve bu süreçte dünya pazarında önemli markalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Amaç daha güvenli, daha emin ve yarınlara daha planlı bir dünya oluşumuna katkıda bulunmak.
Her gün büyüyen ve hizmet ürünleri genişleyen firmamız size sağlıklı, doğru ve profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

"Yaratıcılık, sadece nesneleri birbirine bağlamaktır. Yaratıcı yeteneklere sahip insanlara bir şeyi nasıl yaptıklarını sorduğunuzda, bu konuda biraz suçlu hissediyorlar, çünkü aslında onlar bir şey yapmadılar, sadece bir şeyler gördüler."

Steve Jobs

Hizmetlerimiz

MeridPORT.

Dünyaya açılan kapınız..

Günümüzde, değişen ve gelişen dünya ekonomisine paralel olarak, uluslararası kuruluşlar ve belirli ülkeler arasındaki gümrük birliklerinin etkileri ile gümrük duvarları azalmış ve dünya ticareti daha serbest bir hale gelmiştir. Ancak, ülkeler kendi ekonomilerini korumak için dış ticaret ile ilgili olarak çeşitli tedbirler almaya devam ediyorlar. Bu durum, dış ticaret işlemlerinin daha karmaşık hale gelmesine neden oluyor.

Diğer taraftan, küreselleşme ve iletişimin kolaylaşması dış ticaret işlemlerini artırmakla birlikte, fırsatlar ve riskleri beraberinde getiriyor. Artan rekabet ile birlikte kar oranlarının azaldığı bir dünyada, fırsatlardan yararlanabilmek ve risklerin farkında olabilmek şirketler için hayati önem taşıyor. Bu nedenlerden dolayı, dış ticaret konularında tecrübeli danışmanlara olan ihtiyaç her geçen gün artıyor.

Uluslararası Ticaret ve Teknolojik alanındaki uzman ve tecrübeli kadromuzun bir araya gelmesiyle MERİDPORT ortaya çıkmıştır.

MERİDPORT uluslararası ticaret portalıdır. Dünya çapında yapılanması devam etmektedir.

MeridSMART.

Bizimle birlikte herşey çok daha kolay olacak..

MeridSmart Akıllı Mesken Sistemleri, modern meskenler için bir düzenleme yardımcısı olup, ortamda sorunsuz, eş zamanlı ve etkin bir akıllı mesken deneyimi yaşatmayı amaç edinmiş bir sistemdir. Hem mevcut hem de yeni yapılan mekanlara uygulanabilen MeridSmart Akıllı Mesken Sistemleri, yerel istemci ya da mobil uygulama üzerinden kontrol imkanı vererek hayatınızı kolaylaştırır. MeridSmart Akıllı Mesken Sistemleri, sağladığı kolaylıkla mesken sorumluları veya sahipleri için güven duygusu temin eder.

MeridSmart Akıllı Mesken Sistemleri, tamamıyla kablosuz çözümleriyle güvenlik, kullanım kolaylığı, maliyet yönetimine uygun ve tüm güncel cihazlarla uyumlu bir yapı olduğu için projelendirilen mecralarda kısa süreli ve inşaat masrafı gerekmeksizin bir kurulum süreci vaad etmektedir. MeridSmart Akıllı Mesken Sistemleri, kullanıcıların hayatlarına da kolayca entegre olabilmektedir. Modüler yapısı sayesinde mekanlarınızdaki size özgü bir çok ürünü sistemimize dahil ederek kontrol altına alabilirsiniz.

Ayrıca yeni ürünleri oldukça basit bir şekilde sisteme dahil ettiğinizden hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.
MeridSmart Akıllı Mesken Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Akıllı Ofis Sistemleri, Akıllı Hayvancılık, Akıllı Tarım başlıkları altında siz müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için iletişime geçmenizi bekliyor.
MeridSmart Akıllı Mesken Sistemleri, hayatı kolaylaştırmanın ötesinde, bir çok farklı çözümü tek panelde sunmasından dolayı, hem kolay, hem bütünleşik hem de mükemmeliyetçi imkanlar sunabilmektedir.

MeridSOFT.

Firmanızın yazılımcı kadrosuyuz..

Yazılım geliştirme süreçleri çoğu zaman oldukça sancılı geçmektedir. İş yükü ve maaliyetlerin arttığı ancak mutlaka yapılması gereken yazılımlar vardır.

Bu aşamada MeridSOFT. firmanızın yazılımcı kadrosu olmaya talip oluyor.

Birçok farklı kodlama diline hakim ve konusunda uzman çalışanlarımız ile firmanızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda tamamen özel olarak yapılan planlama sonucunda tüm taleplerin karşılanacağı yazılım gerçekleştirmekteyiz.

Bizimle iletişime geçmek için hangi yolu tercih edersiniz?

Bizimle İletişime Geçin